...سایر
مناسبت ها
پیام ها و بیانیه ها
پیوندهای مفید
شرکت ها و دفاتر
ارتباط با سازمان

بیانیه سازمان در راستای دعوت به نام نویسی واجدین شرایط کاندیداتوری انتخابات دوره هشتم هییت مدیره

نسخه چاپی 1397/04/12 - 08:27 تعداد بازدید:1228

بیانیه سازمان در راستای دعوت به نام نویسی واجدین شرایط کاندیداتوری انتخابات دوره هشتم هییت مدیره

 به نام خدا

 

نیل به اهداف متعالی دریک سازمان روبه رشد،نخبه گرا و تخصص محور،مستلزم وفاق وهمگرایی اعضا،شفاف سازی اهداف ونقشه ی راه و کوشش نظام مند برای افزودن بر سطح خشنودی و رضایت بهره بران است.
ایین انتخاب اعضای هیات مدیره ی هشتم سازمان در استان،به زودی برگزار خواهد شد و شماری از اعضا،به اتکای اعتماد رای دهندگان،سکان هدایت ان را،به دست خواهند گرفت.
سازمان درشرایط کنونی خود،بیش از هر چیز دیگر به تقویت وفاق و همدلی،روز امدسازی خدمات و بهینه سازی وجهه ی حرفه ای خود نیاز دارد.نیل به اهداف مورد اشاره نیز جز با الزام به مراعات جدی،سخت گیرانه و تمام عیار اخلاق حرفه ای و صیانت ازمنزلت خاص مهندسی وعموم رشته های هم پیوندبا آن ،غیرممکن می نماید.
از این رو ،همراه با نکوداشت تلاش ومجاهدت صادقانه و بی دریغ عموم اعضای ساعی و ارجمنددوره های پیشین هیات مدیره،
از عموم همکارانی که خود را واجد شرایط عمومی و تخصصی نام نویسی برای عضویت در هیات مدیره ی دوره ی  هشتم می دانند،درخواست دارد برای ثبت نام اولیه  ،اقدام نمایند.
امید دارد با تحقق انتخاباتی با شکوه،برگ روشن دیگری به کارنامه ی فعالیت سازمان،اضافه گردد و زمینه های لازم برای شتاب بخشیدن به فرایند ارتقای کیفی خدمات ونقش افرینی آن،به نیکویی فراهم اید.
 
 
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمان 
تیر 97


تماس با سازمان نظام مهندسی استان کرمان

ساختمان مرکزی : کرمان، شهرک باهنر، خیابان بحرالعلوم، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمان

KermanCeo.ir © 1394 | کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمان است. طراحی: نرم افزار آرشیو تصویر و فیلم