...سایر
مناسبت ها
پیام ها و بیانیه ها
پیوندهای مفید
شرکت ها و دفاتر
ارتباط با سازمان

نشست مشترک گروه های تخصصی سازمان با هیئت مدیره

نسخه چاپی 1396/07/13 - 18:55 تعداد بازدید:958

نشست مشترک گروه های تخصصی سازمان با هیئت مدیره

 جلسه مشترک هیئت مدیره با اعضاء گروه های تخصصی امروز پنج شنبه مورخ 96/07/13 از ساعت 11 در محل هتل جهانگردی تشکیل، در این جلسه آقای مهندس اسماعیلیان ریاست سازمان ضمن خوش آمد گویی به اعضاء از اینکه در جمع متخصصین در گروه های مختلف سازمان حضور دارد اظهار خرسندی نمود و با بیان اینکه صرفاً در گروه عمران با توجه به مشارکت کنندگان در این گروه انتخابات برگزارگردید و در سایر گروه ها توسط هیئت مدیره،  اعضاء کمیسیون تخصصی پیشنهاد گردیدند علت  شکل گیری گروه ها که با تاخیر صورت پذیرفته  را نغییر در نظام نامه و دستورالعمل در این ارتباط دانست و اظهار امیدواری نمود که در مدت باقیمانده از دوره هفتم هیئت مدیره، گروه های تخصصی بعنوان بازوهای مشورتی هیئت مدیره، توان مضاعف فعالیت خود را پی گرفته و در پیشبرد اهداف سازمان و سیاست های هیئت مدیره با نگرش به ارتقاء کیفی خدمات در تمامی بخش ها با رویکرد به حفظ حقوق بهره براران از این خدمات تاکید نمود.

درپایان ایشان موضوعاتی را در مورد گزارش کار طراحی و نحوه ارسال نقشه ها و بررسی های مضاعف توسط منتخبین گروه های تخصصی عنوان نمود و اظهار امیدواری نمود بزودی در این بخش اقدامات موثری را شاهد خواهیم بود.

سپس دکتر ترک زاده عضو محترم هیئت مدیره به برگزاری دوره های تخصصی و آموزشی تاکید نمود و آموزش مورد نیاز را جزء شرح وظایف گروه های تخصص دانست، در ادامه از مهندس اسماعیلیان تقاضا نمود طی ابلاغیه ای به همه گروه های تخصصی، ارائه چک لیست مدارک طراحی را در الویت کار قرار دهند. ایشان اظهار امیدواری کرد حق الزحمه های طراحی در عامه مهندسین افزایش یابد و به تعرفه شورای مرکزی برسد، در راستای تحقق این کار بحث جدی گرفتن مدارک طراحی است که در سالهای اخیراین امر تحقق یافته و بایستی با فرمت خاص توسط مهندسین طراح صورت پذیرد. در این رابطه سایر اعضاء محترم هیئت مدیره نظرات خود را بیان نمودند و بر تشکیل کارگروهی تحت عنوان کارگروه مشترک گروه های تخصصی تاکید نمودند.

در ادامه اعضاء منتخب کمیسیون دیدگاه ها و نظرات خود را عنوان نمودند و ریاست سازمان و اعضاء هیئت مدیره به آن پاسخ دادند.

 

 

 

 

 تماس با سازمان نظام مهندسی استان کرمان

ساختمان مرکزی : کرمان، شهرک باهنر، خیابان بحرالعلوم، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمان

KermanCeo.ir © 1394 | کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمان است. طراحی: نرم افزار آرشیو تصویر و فیلم