...سایر
مناسبت ها
هیات اجرایی
  پیام ها و بیانیه ها
  پیوندهای مفید
  شرکت ها و دفاتر
  ارتباط با سازمان
  نماد الکترونیکی
  خدمات الکترونیک

   همراهی مهندسان با شهردار جدید کرمان

   نسخه چاپی 1396/09/25 - 11:26 تعداد بازدید:883

   همراهی مهندسان با شهردار جدید کرمان

    بنام پروردگار بی همتا

    

   همراهی مهندسان با شهردار جدید کرمان

    

   شهر هویتی برآمده از فراز و فرودهای مردمانی جمع گرا در گستره تمدن، فرهنگ، مدنیت و سعی منسجم برای توسعه وتعالی در همه زمینه های فعال حیات جمعیست. اما چنین هویتی، به بهینه سازی و نو شدن نیز نیاز دارد و بایستی به طور پیوسته و متناسب با نیازهای جدی، پوست اندازی کرده و با شتابی معقول، نو شود کرمان نامی بلند و شآنی والا و فخر آفرین دارد. این نام بلند، همواره در خور تجلیل بوده و اکنون نیز چنین است.

   سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمان، حضور یکی از اعضای فعال هیئت مدیره خود را در مسند خدمت به مردم کرمان، مغتنم می شمارد و از هر گونه کوشش در مسیر هم افزایی و تلاش ویژه برای تقویت همگرایی موجود، دریغ نخواهد ورزید امید آنکه با آغاز فعالیت شهردار جدید کرمان، زمینه های لازم برای غنا بخشیدن به جریان توسعه و آبادانی شهر، فراهم آید و با مشارکت شهروندان در پیشبرد برنامه ها، روند رشد و اعتلای کرمان از شتاب و بهینگی مناسب برخوردار گردد. بنا به مذاکرات اولیه ای که با شهردار محترم و شورای اسلامی شهر کرمان صورت گرفته است، هیئت مدیره این سازمان در نظر دارد تا با تشکیل کمیسیونهای تخصصی و با مشارکت صاحب نظرانی از شهرداری و شورا و همچنین متخصصانی از مجموعه این سازمان، راهبردها و برنامه های عملیاتی با الویت رونق اقتصادی شهروندان و همچنین نوسازی، بهسازی و زیبا سازی شهر، تدوین و به شورا و شهردار محترم پیشنهاد نماید. این حرکت با همت همکاران تلاشگرمان در نمایندگی های سازمان در سراسر استان قابل تعمیم خواهد بود. ضمن تبریک مجدد به همکارگرامی آقای مهندس سید مهران عالم زاده و سایر عزیزانی که مسئولیت سنگین شهرداری ها در سراسر استان را تقبل نموده اند و آرزوی توفیق برای همگی آنان، اعضای ارجمند سازمان و اصحاب رسانه را به مشارکت در ارسال نظرات تخصصی خود به دبیرخانه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمان، دعوت می نماید.

    

    

    

   هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمان

   بیست و پنجم آذرماه یکهزارو سیصدو نودو شش   تماس با سازمان نظام مهندسی استان کرمان

   ساختمان مرکزی : کرمان، شهرک باهنر، خیابان بحرالعلوم، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمان

   KermanCeo.ir © 1394 | کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمان است. طراحی: نرم افزار آرشیو تصویر و فیلم